Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.

Bezdrôtová motorizovaná radiátorová hlavica

Sample ImageZákladným regulačným prvkom určeným pre teplovodné systémy je motorizovaná termostatická radiátorová hlavica. Je bezdrôtová a napájaná batériami. Okrem riadiaceho modulu dokáže komunikovať s nástenným izbovým regulátorom, prípadne so zariadením, ktoré ovláda kotol, čerpadlo a ohrievač vody.
VLASTNOSTI  BEZDRÔTOVEJ MOTORIZOVANEJ RADIÁTOROVEJ HLAVICE


ROZMERY 47 x 75 x 65 mm 
PRIPOJOVACÍ ZÁVIT
M30 x 1,5 mm
TYP REGULÁCIE ON
ON – OFF / PID
CITL. VLASTNÉHO SNÍMAČA
0,1 ˚C
REGULAČNÝ ROZSAH
5 – 30  ˚C
BATÉRIE
1 alebo 2 x 3,6 V
ŽIVOTNOSŤ BATÉRIÍ
4 - 6 rokov
PARAMETRE VYSIELANIA
868, 916 MHz (duplex)
KOMUNIKÁCIA Z PC
ÁNO
TICHÁ PREVÁDZKA
ÁNO(patent)