Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Univerzálne termostaty a regulátory

V tejto kategórií nájdete termostaty a regulátory vhodné najmä pre oblasť priemyslu a do priestorov, kde je potrebná zvýšená mechanická odolnosť a odolnosť voči vode. Nájdete tu elektronické termostaty s montážou do panelu alebo na DIN lištu, PID regulátory ale aj mechanické príložné a ponorné termostaty. Nachádzajú sa tu aj elektronické časovače, teplomery, manometre ale aj špeciálne regulátory na ochranu voľných plôch a strešných žlabov pred ľadom a snehom.  Rozdelené sú do skupín podľa ich prevedenia, prípadne použitia.