Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
       ► Typová rada KOMBI SIGN 71

861 KombiSIGN 71 reflect "signalizačné odrážadlo"

861_640_01Jednoduché riešenie pre vzdialený bezdrôtový monitoring strojov. Zostava "KombiSIGN 71 reflect" môže byť integrovaná do existujúcich signálných veží, ktoré sú už nainštalované na Vašich systémoch. KombiSIGN reflect "odráža" stav stroja na signálny stĺpik vo Vašej priamej viditeľnosti. To umožňuje bezdrôtovo sledovať stroje, ktoré sa nachádzajú vo väčšej vzdialenosti a rýchlo reagovať na poruchy.

 

Objednávacie referencie: 861.640.01
Napájanie: 24V AC/DC
Pripojenie: bajonetové
Kryt: PC čierny
Teplotný rozsah:  -20°C...+50 °C
Katalógový list:
Návod: