Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
       ► Typová rada KOMBI SIGN 71

860 WIN complete pre KombiSIGN 71

WIN_completeZostava „WIN complete“ obsahuje všetky komponenty potrebné pre vytvorenie bezdrôtovej siete zahrnujúca tri stroje, a to vrátane optickej signalizácie na nich samotných. Je nutné len umiestiť a pripojiť signalizačné stĺpiky na strojoch a nainštalovať dodaný software do PC. WIN complete je možné rozšíriť dodatočnou objednávkou až na 50 vysielacích modulov „slave“.

 

Zostava obsahuje: „WIN master“, 3 x „WIN slave" (prednastavený vysielací modul) pre KombiSIGN 71, 3 x signalizačný stĺpik KombiSIGN 71 (LED trvalo svietiace optické diely v červenej, žltej a zelenej farbe, pripojovacia základňa, základňa s integrovanou rúrkou), software a príručka

 

Napájanie: 24V AC/DC
Teplotný rozsah: -20°C...+50 °C
Typ signalizácie: LED trvalo svietiaci
Katalógový list:
Návod na montáž:
Návod:

 

Objednávacie špecifikácie
WIN slave 860 640 02
WIN System 860 640 01
WIN System - zostava obsahuje: „WIN master“, 3 x „WIN slaves" (prednastavený vysielací modul), software
WIN Complete 860 640 03
WIN Complete - zostava obsahuje: „WIN master“, 3 x „WIN slave" (prednastavený vysielací modul), 3x signalizačný stĺpik KombiSIGN 71 (LED trvalo svietiace optické diely v červenej, žltej a zelenej farbe, pripojovacia základňa, základňa s integrovanou rúrkou), software a príručku