Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
       ► Typová rada KOMBI SIGN 70

860 WIN system pre KombiSIGN 70

WIN_systemZostava „WIN system“ je vhodná pre technológie, ktoré už obsahujú signalizačné stĺpiky WERMA alebo tam kde si chce užívateľ sám zvoliť kombináciu akustických a optických dielov rôznych farieb a rôznych svetelných efektov. Je možné tiež zvoliť odlišný spôsob upevnenia signalizačného stĺpika. Zostava „WIN system“ umožňuje okamžité monitorovanie stavu až 3 strojov a môže byť rozšírená až na celkových 50 sledovaných miest.

Zostava obsahuje: „WIN master“, 3x „WIN slave" (prednastavený vysielací modul) pre KombiSIGN 71, USB kábel, software

 

Napájanie: 24V AC/DC
Teplotný rozsah: -20°C...+50 °C
Spotreba prúdu: 40 mA
Katalógový list:
Návod na montáž:
Návod:

 

WIN system pre KombiSIGN 70 860 840 01
WIN system s modulmi WIN slave performance pre KombiSIGN 70 860 840 11
WIN slave 860 840 02
WIN slave performance 860 840 12