Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
   ► Modulárne stĺpy

Modulárne stĺpy /stavebnicové/

Modulárny systém umožňuje variabilne kombinovať širokú ponuku svetelných,zvukových a GSM modulov, za účelom vyskladania ideálnej signalizačnej zostavy.
Mechanické a elektrické prepojenie jednotlivých modulov bajonetovým systémom umožňuje uskutočňovať aj dodatočné zmeny  zostáv podľa aktuálnych potrieb užívateľa.

50
 
KOMBI SIGN 40
  
-  priemer stĺpa 40mm, IP 66
50
KOMBI SIGN 50
  -  priemer stĺpa 50mm, IP 54

70
KOMBI SIGN 70
 
-  priemer stĺpa 70mm, IP 54
 71
KOMBI SIGN 71
 
 -  priemer stĺpa 70mm, IP 65
audible_devicesKONFIGURÁTOR - vyskladajte si požadovanú zostavu na stránke výrobcu. Výstup: presná špecifikácia stĺpu a objednávacích čísel potrebná vypracovanie cenovej ponuky, prípadne objednávky

podrobnejšie informácie nájdete tu>>