Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Svetelná a akustická signalizácia ► Signálne stĺpy    ► Kompaktné stĺpy /zostavené/
Kompaktné stĺpy /zostavené/

Signalizačné stĺpy sú dodávané už skompletizované. Obsahujú len kombinácie optickej trvalo svietiacej signalizácie, kde je  kvôli požadovanej vysokej životnosti použitá výhradne LED technológia.Typová rada Kompakt 37

698

 • Priemer stĺpa 37,5 mm,  IP65
 • Rozmery:
  2 diely: 37,5 mm × 127,5 mm
  3 diely: 37,5 mm × 161,5 mm
  4 diely: 37,5 mm × 195,5 mm
  5 dielov: 37,5 mm × 229,5 mm
 • Montáž:
  Do otvoru Ø 22,5 mm (M22 × 1,5 mm)
  Na základňu alebo na stenu (príslušenstvo)
Čítať celý článok...