Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Svetelná a akustická signalizácia ► Opticko-akustické signálne zariadenia

Opticko-akustické signalizačné zariadenia

Okrem kombinovanej signalizácie MLOAS 832, ktorá je výrobkom spoločnosti Amicus, sa zameriavame na distribúciu produktov značky Werma. Z pohľadu existujúcich možností na inštaláciu špecifikujeme dve základné skupiny zariadení. Voľne stojace, kde je možnosť využitia širokej ponuky držiakov, nástavcov a zabudovateľné, ktorých konštrukcia je prispôsobená na montáž priamo do panela alebo krabičky.
Optická časť kombinovaných signalizácii je z pohľadu použitia svetelného zdroja najčastejšie zastúpená žiarovkovou, výbojkovou alebo úspornou LED- technológiou. Zvukový výstup akustickej časti je v závislosti od typu zariadenia generovaný elektromechanickou, elektrodynamickou, elektromagnetickou alebo piezomeničovou metódou.

 opticka_amicus
Amicus - MLOAS 832 >>
 opticka_volne
Werma / Voľne stojace >> 
optical_zabudovatelne
Werma / Zabudovateľné >>