Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Automobilové majáky

Naše signalizačné zariadenia sú s prihliadnutím na náročné podmienky, v ktorých sú prevádzkované, konštruované tak, aby boli odolné voči vibráciám a striekajúcej vode. Podľa použitej svetelnej technológie ponúkame dva základné typy automobilových majákov alebo svetelných rámp - otočné a zábleskové.

U otočných majákov / rámp sú ako svetelné zdroje používané výkonné halogénové žiarovky, ktoré spoločne s motorizovanou mechanickou časťou zariadenia zabezpečujú požadovaný majákový / otočný / efekt.

U zábleskových majákov / rámp je výrazný svetelný efekt vytváraný elektronicky, prostredníctvom silných stroboskopických výbojov, ktoré sa v pravidelných intervaloch opakujú.

Nami ponúkané automobilové majáky a svetelné rampy sú homologizované podľa Európskeho štandardu E20 a preto spĺňajú potrebné podmienky k používaniu na európskych cestách.