Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Svetelná a akustická signalizácia ► Dopravná signalizácia

Dopravná signalizácia

Dopravné signalizačné zariadenia sú s prihliadnutím na náročné podmienky, v ktorých sú prevádzkované, konštruované tak, aby boli odolné voči vibráciám a striekajúcej vode. Podľa použitia za radia do dvoch základných kategórií.
Semafory - signalyzácia služiaca na vyznačenie prekážky cestnej premávky (nehoda, odstavený automobil, práce na ceste), zvýraznenie servisného miesta, zvýraznenie obsluhy na elektrických rozvádzačoch, pri pohybe obsluhy po koľajisku, k rozdeľovaniu jazdných pruhov, k označeniu pracovného miesta a pod.
Automobilové majáky - majáky s úchytmi k dopravným motorovým prosriedkom, slúžia ako výstražná signalizácia účastníkov cestnej premávky, špeciálnych dopravných prostriedkov, ktorí chcú zlepšiť svoju bezpečnosť.

semafory

Automobilove_majaky