Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.

Produkty

V našej ponuke nájdete produkty od výrobcov, ktorí svoje výrobky distribuujú do celého sveta. Zameriavame sa hlavne na oblasť regulácie vykurovania, chladenia, klimatizácie a priemyselných procesov ale aj na oblasť optickej a akustickej signalizácie či distribúciu elektromechanických komponentov pre výrobné závody.
Všetky produkty sú prehľadne rozdelené do kategórií podľa oblasti použitia v menu naľavo.

Medzi nami distribuované značky patria:

Werma  


 
Kvalita a spoľahlivosť
WERMA Signaltechnik patrí medzi svetového lídra v oblasti dizajnu a výroby optických a akustických zariadení, obyčajne nazývanými aj majáky a sirény. Svetová spoločnosť založená v juhozápadnom nemecku udáva tempo a smer mnohými inovatívnymi riešeniami. Jej signalizačné zariadenia pomájú tvoriť bezpečné pracovné prostredie a zvyšujú efektivitu práce strojov, ale aj celých procesov v továrniach, kanceláriach ale aj vo verejných priestoroch. Signalizačné stĺpy, majáky a výstražné svetlá, sirény, bzučiaky a húkačky, všetky tieto optické a akustické zariadenia a zariadenia do výbušného prostredia varujú a chránia ľudí na celom svete.
 
EBERLE
eberle eberle01  eberle02  eberle03  eberle04 
Nemecká precíznosť a kvalita
Navyššia úroveň kvality výrobkov vyrobených s nemeckou presnosťou je základom úspechu tejto značky. Ebele ponúka ucelenú radu termostatov pre montáž na stenu, do inštalačnej krabice aj na DIN lištu. Všetky výrobky ťažia z viac ako 80 ročnej skúsenosti výroby v závode v Norimberku. Produkty sú ideálne pre novostavby, rekonštrukcie ale aj údržbu.
 
 Eliwell
eliwell02 eliwell03   eliwell04 Eliwell  Eliwell01 
Excelentný v chladiacich a klimatizačných systémoch
ELIWELL so sídlom v Bellune v Taliansku vyvíja a vyrába chladiace regulátory a regulačné systémy pre chladiace jednotky používané v komerčných aj v priemyselných aplikáciách. Eliwell je tiež špecialistom vo výrobe regulátorov pre klimatizačné systémy a spolupracuje s hlavnými európskymi výrobcami v tomto odvetví. Všetky výrobky Eliwell sú charakteristické vysokou kvalitou a spoľahlivosťou v každej aplikácií.
Eliwell pôsobí v oblasti chladenia a klimatizácie už viac ako 30 rokov a je súčasťou koncernu Invensys Controls od roku 1996.
 
 ranco  
Viac ako 90 rokov na trhu HVACR
Ranco je jedným z lídrov medzi výrobcami elektromechanických a elektronických komponentov pre oblasť HVACR, gastro a automotive. Produktami Ranco sú prevažne elektromechanické regulátrory teploty, tlaku a vlhkosti tej najvyššej kvality.
 
 IMIT  
Dlhoročné skúsenosti a kvalita
IMIT Control System (Il Manometro Italiano Torino) bol založený v talianskom Turíne v roku 1917 a začínal s produkciou manometrov. V 60-tych rokoch začal vyrábať mechanické termostaty a postupne sa v 80-tych rokoch výroba rozšírila aj o elektronické termostaty. V dnešnej dobe patrí IMIT Control System medzi svetových lídrov v dizajne a výrobe systémov pre reguláciu teplôt.
 
 arthermo  
Kvalita a taliansky dizajn
Spoločnosť ARTHERMO bola založená v roku 1968 a v priebehu pár rokov sa stala jedným z významných výrobcov teplomerov v Taliansku. Tieto kvalitné produkty boli prijaté a ocenené aj na zámorských trhoch, kde ocenilu kvalitu a taliansky dizajn.
 
 arcolectric  
ARCOLECTRIC vyrába pre mnoho priemyselných odvetví a aplikácií a naše výrobky možno nájsť v zosilňovačoch, v lekárskych prístrojoch,vo výrobkoch osobnej starostlivosti, predajných automatoch, zabezpečovacích zariadeniach a v mnoho ďalších. Kontaktujte nás, aby sme vám pomohli nájsť ten správny produkt pre vašu aplikáciu.
 
 bulgin  
Bulgin je výrobcom vysoko kvalitných priemyselných konektorov, prepínačov, svetelných indikátorov a poistkových držiakov. Výsledkom viac ako 80ročnej činnosti je, že Bulgin získal na trhu renomé a mnohé ním vyrábané výrobky určujú štandardy vo svojej katégorií. Cieľom spoločnosti Bulgin je neustále investovanie do moderných technologií a infraštruktúry čo  umožnuje lepšie podporovať a obsluhovať svojich zákazníkov.
 
commonwealth


Commonwealth Industrial Corporation bol prvou spoločnosťou vyrabájúcou AC ventilátory na TAIWANE. Výrobu začal v roku 1975 a za posledných viac ako 35 rokov si udržal pozíciu svetového lídra vo výrobe ventilátorov na Taivane až dodnes. Produkty Commonwealth sú exportované do celého sveta vrátane USA, Južnej Ameriky, Európy, Japonska, Kórei, Ázie a Afriky. Výroba je sústreďovaná výlučne na Taiwane a ventilátory spĺňajú medzinárodné štandardy UL, CAS, TUV a CE.