Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Termostaty pre klimatizáciu
Termostaty pre klimatizáciu

V tejto kategórií nájdete termostaty pre použitie s klimatizačnými jednotkami, podlahovými konvektormi, prípadne s tepelnými čerpadlami, ale aj špeciálne ovládače na ovládanie ventilátorov alebo žalúzií. Rozdelené sú do skupín podľa ich prevedenia a funkcie. Nájdete tu jednoduchý elektromechanický termostat ale aj jednoduchý elektronický alebo programovateľný elektronický termostat.Pri výbere správneho termostatu vám pomôže nasledovná tabuľka.

 

 katalog      prehla-pouzitia-termostatov      montaz

             Katalóg Eberle.pdf                               Prehľad použitia termostatov.pdf               Všeobecné technické informácie.pdf