Slovak English German Russian
Click on the slide!

Nové dizajnovo a technologicky unikátne navrhnuté elektrické oceľové radiátory, s výbornými tepelno-akumulačnými vlastnosťami. IQ line Touch – radiátor so zabudovaným týždenným termostatom s inteligentnou reguláciou IQ line Bee – Unikátny bezdrôtovo ovládateľný radiátor s možnosťou centrálneho riadenia a riadenia cez internet.

Click on the slide!

Týždenný programovateľný termostat s bezpotenciálovým kontaktom, určený hlavne na ovládanie plynových a elektrických kotlov. Inteligentný termostat s množstvom funkcií za veľmi priaznivú cenu. Nemecká kvalita ale čínska cena !!!  

Click on the slide!

WIN system - WERMA Bezdrôtová informačná sieť pre zvyšovanie efektivity výroby v strojárskom, ťažkom a automobilovom priemysle. Navrhnutá pre bezdrôtové monitorovanie, zber a vyhodnocovanie technických dát až z 50 rôznych strojov.

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2010 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Komponenty pre chladenie ► Elektromechanické regulátory teploty, tlaku vlhkosti
Elektromechanické regulátory teploty,tlaku vlhkost

Séria RANCO elektromechanických regulátorov teploty, tlaku a vlhkosti je vhodná pre aplikácie v komerčnom chladení. Sú dostupné v prevedení s nastaviteľnou požadovanou hodnotou alebo fixnou hodnotou podľa požiadaviek zákazníka. Regulátory RANCO sú známe na trhu pre ich spoľahlivosť a vysokú kvalitu prevedenia.